Yıl:4 Sayı:5

Yayın İlkemiz:

Amaç:

Dünyada ve Türkiyede jeoloji, madencilik, jeofizik ve diğer yerbilimlerini ilgilendiren konularda yerbilimleri ile ilgilenenleri bilgilendirmektir. Bu amaç kapsamında yerbilimlerinde olan her türlü gelimeyi aktarmak bir görevdir.

Sorumluluk:

Yazılan yazı ve haberlerin doğruluğu alındığı kaynağa ve yazara aittir. Bundan dolayı hiçbir sorumluluk ve yükümlülüğümüz yoktur. Bu stieye giren her kişi bunu peşinen kabul etmiş sayýlacaktýr.Yazýlardan ve içeriklerinden dolayı yayıncı olarak sitemize ve burada emek verenlere hiçbir şekilde şekilde sorumluluk yükletilemez.

Basın-Ahlak yasası:

Sitemiz basın ahlak yasalarına uymayı taahhüt eder.

Yazarlar için:

Makale ve diðer yazýlarýn, haberlerin, tüm hukuksal sorumluluk, yazarlarave alýndýklarý kaynaklara aittir. Yazılara yapılan atıflarda, atıfı yapanların hukuki sorumlulukları, yazar ile ilişkilendirilecektir. Bundan dolayı sitemiz ve çalışanları sorumluluk taşımazlar.

Yayınlanmayan içerik ve makaleler:

Yayınlanmayan içerikli haber ve yazılar sahibine geri iade edilir. Ancak, gelecekte yayınlanması uygun görülmesi halinde kendisine sorulmadan yayınlanır ve bunun sorumluluğu da yazar/haberciye aittir.

Yayınlanan haber ve diğer bilgilerin doğruluğu:

Yayınlanan bir haber/yazının doğruluğu, sitemiz ve çalışanları sorumluluk taşımaz ve sorumluluk atfedilemez.

Reklamlar:

Yayınlanan reklamların içerikleri reklamı veren kişi/kuruluşa aittir.Reklamın içeriğinden dolayı, herhangi bir etik ve hukuksal sorumluluk siytemize ve çalışanlarına yüklenemez.

Reklamlara bağlı olarak doğacak sorumluluklar:

Reklma içeriği, verilen ilamın doğruluğu, verilen ilanın amacı, verilen ilandan dolayı 3. şahışların karşılacağı sorunlar, sitemizi ve çalışanlarına yükümlülük atfedemez. Tüm bunlardan dolayı doğacak sorumluluklar her türlü yaşal yükümlülükler ilanı veren kişi/kuruluşa aittir.

Reklam vereceklere:

Reklamlar ahlaki ve türk toplumun örf -adet ve geleneklerien uygun olmalıdır.

Kamu kuruluşlarına ait bilgilerin paylaşılması:

Kamu kuruluşlarıan ait bilgilerden dolayı sitemiz ve çalışanları sorumlu değildir. Gelen bilgiler, kaynak gösterilmeden de yayınlanabilir. Ancak, ilgili kamu kuruluşunun bununla ilgili bir itirazı veya tekzip hakkı elimize geçtiği anda yayınlanır. Tekzip için herhangi bir mahkeme kararına gerek yoktur sadece gazetemize yazılması yeterlidir.<


Yayın İlkeleri

Kaynak gösterilerek alıntı yapılabilir. Her hakkı saklıdır. - All rights reserved. 2001-© -copyright by jeoloji gazetesi

Bize Ulaşın - İletişim